Opinie o współpracy

DANIEL JANKOWSKI

INSTYTUT KRYPTOGRAFII

Współpracowałem z Pawłem kilka miesięcy. Ten facet potrafi tak pisać, że nie sposób się oderwać od jego tekstów. Tym, co wyróżnia Pawła na tle innych copywriterów, jest wyczucie marketingowe. To, że ktoś potrafi pisać ładnie i z polotem nie wystarczy. Nie wystarczy też wiedza gdzie postawić przecinki. Teksty muszą budzić emocje i powinny być tak napisane, żeby nawet ofertę sprzedażową czytało się jak wyśmienity kryminał. I Paweł to potrafi.

Bartek Popiel

LICZYSIEWYNIK.PL

Wojciech Bizub

PRZEDSIĘBIORCA/MARKETER

MARTA IDCZAK

TWÓRCA KURSÓW

Współpracowałem z Pawłem przy kilku projektach i jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Treści były zawsze dostarczone na czas, według specyfikacji produkty i w najwyższej jakości. Natomiast to, co najbardziej cenię przy współpracy z Pawłem, to nastawienie na efekty. Po każdej zrealizowanej kampanii Paweł prosi o feedback, dzięki któremu nasza kolejna współpraca będzie jeszcze efektywniejsza. Serdecznie polecam!

JAKUB STANOSZ

MARKETER

Z czystym sumieniem polecam współpracę z tym copywriterem. Zleciłem Pawłowi napisanie oferty, której celem była sprzedaż jednej z moich firm. Ten tekst był tak skuteczny, że w krótkim czasie znalazł się klient gotowy do zakupu. Zachęcony efektami zamówiłem napisanie mailingu i również nie żałuję. Jeśli potrzebujesz copywritera, który dosłownie zamienia słowa na pieniądze, to Paweł Cisek jest osobą, której szukasz. Ten człowiek naprawdę zna się na swojej robocie i umie sprzedawać.

Bartłomiej Sosna

PRZEDSIĘBIORCA

Ania i Zosia

AKADEMIA PŁODNOŚCI

Paweł realizował dla mnie tekst do oferty sprzedażowej. Bardzo dokładnie wybadał problemy grupy docelowej i potrafił je przedstawić w takiej formie, która nie tylko nie powodowała ziewania u odbiorcy, ale przede wszystkim skutecznie zachęcała do zakupu. Paweł bez najmniejszych komplikacji reagował na zgłaszane przeze mnie uwagi i starał się dopracować ofertę w najdrobniejszych szczegółach. Zdecydowanie polecam, bo chociaż nie jest tanio, to nie będziesz miał poczucia źle wydanych pieniędzy.

karol froń

PRZEDSIĘBIORCA

magdalena przybylka

CIASTOTERAPIA

Współpraca z Pawłem układała się od początku jakoś inaczej. Odpisywał na wiadomości jeszcze tego samego dnia, pilnował założonego terminu, a w dodatku dopracował teksty do tak niszowej branży, że sam nie wierzyłem, że ktoś mi pomoże. Teksty trafione w punkt i za super stawkę. Paweł wyznacza nowe standardy w środowisku copywriterów.

SŁAWOMIR MOSZNIŃSKI

PRZEDSIĘBIORCA

Współpracę z Pawłem rozpocząłem kilka miesięcy temu, kiedy projektowanie stron traktowałem jako dodatkowe zajęcie. Na początku dość sceptycznie podchodziłem do jego pomysłów, jednak wyraźne efekty były widoczne niemal od razu. Zapytacie, jak sytuacja wygląda dziś? Szukam nowych pracowników i telefon praktycznie dzwoni non stop. Jeżeli szukasz kogoś, kto sprawi, że Twoja sprzedaż poszybuje w kosmos, to nie szukaj dalej.

Mateusz Gołębiewski

PRZEDSIĘBIORCA