Dołącz do czytelników mojego e-dziennika i odbierz bezpłatny ebook o pisaniu ofert

Dlaczego warto dołączyć i otwierać moje wiadomości?

  • Od razu po zapisie otrzymasz bezpłatnego ebooka o pisaniu skutecznych ofert sprzedażowych (to ponad 80 stron praktycznej wiedzy!)
  • W każdy wtorek – podzielę się z Tobą wskazówkami i doświadczeniem, które wynoszę z pracy przy kampaniach sprzedażowych dla moich klientów. NIEPUBLIKOWANIE NIGDZIE INDZIEJ!
  • Zajrzysz mi przez ramię, gdy wdrażam te techniki we własnym biznesie oraz projektach klientów
  • Poznasz moje najbardziej prywatne i upokarzające doświadczenia biznesowe – cenne lekcje, które pozwolą Ci uniknąć podobnych błędów
  • Otrzymasz osobisty wgląd w moje codzienne życie, abyś niemal w czasie rzeczywistym wiedział, co działa TERAZ w marketingu internetowym i szybko mógł wdrożyć we własnym biznesie

Paweł Cisek

Direct Response Copywriter. Specjalizuję się w marketingu bezpośrednim. Stawiam przede wszystkim na skuteczność, dlatego stale doskonalę swoje umiejętności korzystając z materiałów od najlepszych zagranicznych marketerów i copywriterów. Uwielbiam badać ludzką psychologię oraz to, w jaki sposób podejmujemy decyzje.


Jeśli mi pozwolisz, to Ciebie również chciałbym tego nauczyć. Poza tym, przez internet nawiązałem wiele wartościowych znajomości i współprac. Być może po przeczytaniu moich wiadomości uznasz, że jestem odpowiednią osobą i zrobimy coś razem – jednak nic na siłę. 

Copyright 2019, PAWELCISEK.COM - Polityka prywatności