Jak pisać oferty sprzedażowe, maile i treści do reklam na facebooka, które sprzedają jak szalone?

  • Ponad 80 stron praktycznej wiedzy o pisaniu treści sprzedażowych – ofert, maili i do reklam FB
  • Boost Sales Challenge Copy – przez 10 dni na Twoją skrzynkę trafią kolejne elementy, dzięki którym krok po kroku napiszesz własną skuteczną ofertę, maila lub post reklamowy na Facebooka (dostępne od 7 lipca)
  • W każdy wtorek otrzymasz wskazówki i doświadczenia, które wynoszę z pracy przy kampaniach sprzedażowych dla moich klientów. NIEPUBLIKOWANIE NIGDZIE INDZIEJ!
  • Zajrzysz mi przez ramię, gdy wdrażam te techniki we własnym biznesie oraz projektach klientów i łatwiej przeniesiesz je na własny grunt

Paweł Cisek

Direct Response Copywriter. Specjalizuję się w marketingu bezpośrednim. Stawiam przede wszystkim na skuteczność, dlatego stale doskonalę swoje umiejętności, korzystając z materiałów od najlepszych zagranicznych marketerów i copywriterów. Uwielbiam badać ludzką psychologię oraz to, w jaki sposób podejmujemy decyzje.


Jeśli mi pozwolisz, to Ciebie również chciałbym tego nauczyć. Poza tym, przez internet nawiązałem wiele wartościowych znajomości i współprac. Być może po przeczytaniu moich wiadomości uznasz, że jestem odpowiednią osobą i zrobimy coś razem – jednak nic na siłę. 

Copyright 2019, PAWELCISEK.COM - Polityka prywatności