Jak wykorzystać siłę słów i zyskać więcej kliknięć, sprzedaży i zysków... Bez względu na to, co sprzedajesz i komu?

Oni już mają swoją kopię ebooka...

Dlaczego jeszcze warto się zapisać?

  • Ponad 80 stron sprawdzonych w boju wskazówek – stworzysz reklamę, która skutecznie zmotywuje i zachęci klientów do zakupu
  • Poznasz najczęstsze błędy, które dosłownie zabijają sprzedaż na stronach ofertowych (i jak ich unikać!)
  • Przykładowe nagłówki, bullety i fragmenty ofert – możesz je modyfikować i używać we własnych tekstach!
  • Wykładniczo zwiększasz sprzedaż, bo raz napisana oferta zarabia dla Ciebie dzień i noc!
  • W każdy wtorek otrzymasz wskazówki i doświadczenia, które wynoszę z pracy przy kampaniach sprzedażowych dla moich klientów. NIEPUBLIKOWANIE NIGDZIE INDZIEJ!
  • Zajrzysz mi przez ramię, gdy wdrażam te techniki we własnym biznesie oraz projektach klientów – to coś więcej niż po prostu „jak” masowo tworzyć przekonujące teksty

Dodatkowo otrzymasz "Boost Sales Copy Challenge"

To bezpłatny 10-dniowy mini kurs mailowy. Na Twoją skrzynkę trafią kolejne elementy, dzięki którym krok po kroku napiszesz własną skuteczną ofertę, maila lub post reklamowy na Facebooka.

Kto za tym wszystkim stoi?

Paweł Cisek

Direct Response Copywriter. Specjalizuję się w marketingu bezpośrednim. Stawiam na skuteczność, dlatego stale doskonalę umiejętności, korzystając z materiałów od najlepszych polskich i zagranicznych marketerów oraz copywriterów. Uwielbiam badać ludzką psychologię oraz to, jak podejmujemy decyzje, a następnie przekładać tę wiedzę na 6 i 7-cyfrowe wyniki w kampaniach dla klientów.


Zapraszam Cię do mojego świata. Przez internet nawiązałem wiele wartościowych znajomości i współprac. Być może po przeczytaniu moich wiadomości uznasz, że jestem odpowiednią osobą i zrobimy coś razem.

Copyright 2020, PAWELCISEK.COM - Polityka prywatności